O nas

Jesteśmy generalnym przedstawicielem austriackiej firmy "Variotherm" w Polsce. Działalność rozpoczęliśmy 01 marca 2004 roku. Atutami firmy są fachowa, miła i doświadczona obsługa. Firma nasza ma charakter rodzinny, pracownicy zdobywali doświadczenia na kursach i praktykach w firmie "matce" w Austrii.

Nasza praca opiera się na dostosowaniu się do ich potrzeb i wymagań Klientów. Charakteryzuje nas dynamizm w działaniu i indywidualne podejście do każdego Klienta, dlatego można od nas oczekiwać pełnego zaangażowania, dyspozycyjności i fachowej realizacji zleceń. Specjalizujemy się w sprzedaży i wykonywaniu nowoczesnych systemów grzewczych. Przygotowujemy kalkulację i wspólnie z zainteresowanym wybieramy rozwiązanie satysfakcjonujące pod kątem ceny, jakości i wykonania jednym słowem optymalne. 

Nasze produkty kryją w sobie wysoko zaawansowaną technologię. Trwałość, komfort i bezawaryjność oraz istotne ograniczenie zużycia energii to najistotniejsze zalety naszych systemów. Każdy system objęty jest 10-cio letnią gwarancją - jesteśmy pewni wysokiej jakości naszych systemów oraz usług.

 

Zespół Variotherm

Projekt i wykonanie: DUONET